O FIRMIE


WWW: https://expocode.pl/
Telefon: 530 538 420
Adres: Mieszka I 48
Kod pocztowy: 35-303
Miejscowość: Rzeszów


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Klientami firmy są przedsiębiorcy przygotowujący się do targów i chcący zrobić dobre pierwsze wrażenie na potencjalnych nabywcach lub partnerach biznesowych. Umożliwiają one prezentacje produktów i są nośnikiem reklamowym, zwiększającym rozpoznawalność marki. Zainteresowani wybierają spośród konstrukcji, które mogą być podświetlane diodami LED lub wyposażane w ekrany do prezentowania treści promocyjnych. Firma budująca stoiska targowe, jaką jest Expocode, gwarantuje kompleksową pomoc, kierowaną do przedstawicieli różnych branż.

W jej katalogu znajdują się stoiska, które zwracają na siebie uwagę i zachęcają do zapoznania się z ofertą. To świetna propozycja dla mniejszych firm bądź start-upów, które nie mają dużego budżetu przeznaczonego na kampanie promocyjne. Stoiska można demontować i montować w innym miejscu w każdej chwili, co jest bardzo wygodne. Odznaczają się odpornością na zniszczenia, a na ich powierzchnię może być nanoszona nazwa przedsiębiorstwa, logotyp lub inne znaki graficzne.

Data dodania: 23-04-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Stalowa Wola

Eldrew Km-maszyny

Przedstawiane przedsiębiorstwo z siedzibą w Stalowej Woli sprzedaje specjalistyczne maszyny, które zapewniają sprawn [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Nowa Sarzyna

Apteka Pod Gwiazdą

W internetowej Aptece Pod Gwiazdą można znaleźć różnego rodzaju preparaty, także do higieny, pielęgnacji oraz za [..]
Więcej>