O FIRMIE


WWW: https://sklep.hedan.pl/
Telefon: 717925190
Adres: Karmelkowa 66
Kod pocztowy: 52--31
Miejscowość: Wrocław


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Renomowana firma Hedan od wielu lat cieszy się popularnością oraz zaufaniem ze strony najbardziej wymagających fachowców reprezentujących nie tylko branżę łożyskową, lecz także sektor przenoszenia napędu oraz przemieszczeń liniowych. W trakcie wieloletniej obecności na rynku wypracował sobie pozycję godnego zaufania partnera, który potrafi w pełni rozumieć potrzeby oraz oczekiwania klientów i odpowiadać na nie w więcej niż satysfakcjonujący sposób zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i cen.

Katalog produktowy w pełni odpowiada na wymogi dzisiejszego rynku. Można w nim znaleźć między innymi takie rozwiązania jak koło at5 marki Optibelt. Jest to koło zębate z otworem wstępnym, czyli wstępnie wywierconym miejscem na wałek. Przeznaczone jest do przenoszenia ruchu obrotowego w układach, gdzie pracują pasy napędowe. Producent postawił na wysokogatunkowe materiały i innowacyjne metody obróbki. Takie połączenie pozwoliło mu zagwarantować niezawodność i odporność na intensywną eksploatację.

Data dodania: 27-03-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Pęgów

JN Projekt

Firma JN PROJEKT specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz uruchamianiu urządzeń transportu bliskiego. W swoje [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Wrocław

Salon Kosmetyczny Kamila Mazurek

Kobiety, które chcą nadać wyrazistość swojej twarzy poprzez podkreślenie brwi, ale nie potrafią tego zrobić, pow [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Kwilcz

Firma Wielobranżowa Ściskpol

Specjaliści z Ściskpol gwarantują wszystkim zainteresowanym nie tylko duży wybór maszyn, imadeł, ścisków, ale [..]
Więcej>