O FIRMIE


WWW: https://krak-serwis.com
Telefon: 732 064 070
Adres: Leśna 10
Kod pocztowy: 42-350
Miejscowość: Pińczyce


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Przedsiębiorstwa, w których pracują urządzenia transportu bliskiego, poszukujące profesjonalnego serwisu, mogą skorzystać z usług firmy ze strony krak-serwis.com. Jest to wszechstronny zakład działający na terenie województw opolskiego, śląskiego i małopolskiego, serwisujący wózki widłowe wielu znanych marek. Dysponuje zarówno doświadczonymi serwisantami, jak i odpowiednim sprzętem, aby zagwarantować fachowe przeglądy i naprawy.

Większość usług świadczy klientowi w jego siedzibie, dojeżdżając do niego własnym transportem. Służy nie tylko okresową konserwacją, ale także wszelką pomocą w przypadku poważniejszych awarii. Gwarantuje szybką naprawę dzięki temu, że dysponuje także odpowiednimi częściami. Poza serwisem i naprawą firma ta poleca też wynajem oraz sprzedaż używanych wózków widłowych, które zanim trafią do nowych właścicieli są poddawane starannym oględzinom i każdy z nich ma gwarancję. Zakład ten może również przygotować dokumentację DTR, a nawet zająć się rejestracją i badaniami w UDT.

Data dodania: 12-02-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Mysłowice

Love Exhibitions Consulting Sp. z o.o.

Dzięki znajdującej się na loveexhibitions.com.pl ofercie każda firma może skutecznie zaprezentować się i przedsta [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Lubliniec

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Profesjonaliści z GREENHOUSE SERVICE to firma, która działa na rynku od wielu lat. Zajmuje się świadczeniem szeroki [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Lubliniec

FHU OXIDE

Sklep z dywanami oferuje szeroki wybór pokryć podłogowych, które sprawdzają się do użytku wewnętrznego i zewnęt [..]
Więcej>