O FIRMIE


WWW: https://mercurebialystok.pl/
Telefon: +48 731 130 116
Adres: Hetmańska 46
Kod pocztowy: 15-727
Miejscowość: Białystok


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Na stronie internetowej mercurebialystok.pl, która należy do często odwiedzanego hotelu, znaleźć można przede wszystkim ofertę noclegów. Co ważne, oprócz turystów, do obiektu zaglądają także osoby organizujące różnego typu eventy - prywatne i biznesowe - korzystając z odpowiednio wyposażonych sal. 

Jeżeli zbliża się komunia i organizujesz w Białymstoku imprezę rodzinną, to z pewnością warto, abyś zapoznał się z ofertą danego hotelu. Wyjątkowy wystrój sali sprawi, że goście będą zachwyceni, a menu zaspokoi potrzeby każdego. Co więcej, sale znajdujące się w obiekcie mogą być wykorzystywane także podczas organizacji chrzcin, poprawin, bankietów, a nawet konferencji. Wszystkie dostępne opcje dokładnie opisano na stronie internetowej, gdzie znajduje się również odnośnik do oferty związanej z przyjęciami weselnymi. Mało tego, widnieją tam również zdjęcia wnętrz hotelu, które na pewno przekonają Cię do zorganizowania swojej imprezy właśnie w danym miejscu. Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj zarezerwuj termin. 

Data dodania: 04-01-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Zabłudów

Wopak

Podmiot o nazwie WOPAK ma swoją siedzibę w pobliżu Białegostoku, a konkretnie w Zabłudowie. Działa on w branży op [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Łomża

AlmiDecor

Oferta platformy sprzedażowej AlmiDecor obejmuje szeroki wachlarz produktów związanych z wyposażaniem wnętrz, a tak [..]
Więcej>