24543 ogłoszeń
Patronat nad serwisem sprawuje : Instytut Gospodarki Nieruchomościami  Instytut Gospodarki Nieruchomościami

Reklama w serisie

Skuteczna forma reklamy

Reklama internetowa

Reklama internetowa to medium, które ułatwia dotarcie do wytypowanych grup docelowych. Umieszczona w odpowiednim miejscu pozwoli Państwu osiągnąć odpowiednie cele marketingowe i uzyskać oczekiwane rezultaty w postaci pozyskania nowych kontrahentów oraz wzrost rozpoznawalności firmy czy usług.

Skuteczne narzędzie reklamy

Jednym z najbardziej skutecznych narzędzi reklamy jest obecnie reklama bannerowa – nieinwazyjna, nie narzucająca się klientowi, gdyż on sam – klikając w nią – decyduje o tym kiedy i gdzie chce zapoznać się z ofertą Firmy, bez agresywnej nieraz ingerencji innego typu reklam.


Zareklamuj Firmę już od 200zł netto za miesiąc

Nasza oferta

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli do grupy docelowej, do której chcą Państwo dotrzeć, należą w szczególności osoby reprezentujące branże związane z szeroko rozumianą gospodarką nieruchomościami, ochroną środowiska, nowoczesnym, energooszczędnym budownictwem mieszkaniowym etc. – nie mogliście trafić lepiej, ponieważ strona Internetowej Giełdy Nieruchomości odwiedzana jest regularnie przez tysiące osób związanych z wymienionymi branżami (i nie tylko); strona ta dedykowana jest specjalnie dla tych osób, stąd też generują codziennie ponad 20 tysięcy wejść/stronę, co daje gwarancję, że Państwa Reklama zostanie zauważona.

 

Jak to działa?

Oferujemy Państwu możliwość zamieszczania reklam w serwisie Internetowa Giełda Nieruchomości – w zależności od Państwa wyboru.

Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje – szablony rozmieszczeń banerów oraz cenniki.


Internetowa Giełda Nieruchomości

Internetowa Giełda Nieruchomości

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem reklamy w serwisie Internetowej Giełdy Nieruchomości, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, poprzez kliknięcie w poniższe linki:

Kontakt:

reklama@ign.net.pl

Kontakt

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, chętnie służymy  pomocą:

Telefon:

32 203 89 30 wew. 32

E-mail:

Internetowa Giełda Nieruchomości:  reklama@ign.net.plZamknij

Strona ign.net.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookie zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.